czy kobiety zwracają uwagę na rozmiar penisa

Czy kobiety zwracają uwagę na rozmiar penisa?

Wielu mężczyzn przejmuje się tym, że rozmiar ich męskości musi być bardzo duży, aby wciąż pozostać atrakcyjnymi dla swoich partnerek. Mężczyźni bez partnerek obawiają się porażki w sprawach łóżkowych i często wolą życie bez drugiej połówki, aby zaoszczędzić sobie upokorzeń.

Czy kobiety zwracają uwagę na rozmiar penisa?

Tak, zwracają uwagę na rozmiar męskości, ale nie w takim stopniu, jak mężczyźni zwracający uwagę na rozmiar biustu lub pośladków.

Mężczyźni są z reguły wzrokowcami i ocena atrakcyjności potencjalnej partnerki rozpoczyna się już w momencie pierwszego spojrzenia. Dla mężczyzny liczy się w pierwszej kolejności atrakcyjność fizyczna, podczas gdy charakter partnerki jest przez niego oceniany w późniejszym etapie znajomości.

Polecany artykuł: Powiększanie penisa z Phallomax

Kobiety patrzą inaczej na potencjalnych partnerów. Oczywiście zadbany wygląd i wysportowana sylwetka będą zdecydowanie bonusem, jednakże w ocenie potencjalnego partnera kobieta w większości przypadków kieruje się chęcią poznania jego charakteru.

Charakter i rozmiar penisa

Pierwszą rzeczą dla kobiety jest charakter jej potencjalnego lub obecnego partnera. Monotonia w związku, kiepskie poczucie humoru lub też (oby nie) zdrada bądź agresja fizyczna z pewnością nie spowodują, że kobieta będzie ciągle zainteresowana dalszymi relacjami z tym samym partnerem.

Dobre poczucie humoru, wierność w związku oraz odpowiednie poszanowanie płci pięknej są fundamentalnymi elementami, które tworzą i utrzymują zainteresowanie kobiety do mężczyzny.

Równie ważnymi rzeczami, na jakie zwracają uwagę kobiety, są bezpieczeństwo oraz stabilność życiowa. Dla kobiety liczy się także to, czy jej partner ma stałą pracę i potrafi zapewnić rodzinie należyty byt.

Rozmiar penisa mężczyzny jest praktycznie na samym końcu listy. Jest on ważny, ale nie na tyle, aby kobieta mogłaby się nim przejmować w początkowych fazach znajomości.

Czy kobiety rozmawiają między sobą o rozmiarach swoich partnerów?

Być może tak samo, jak mężczyźni między sobą o ich łóżkowych przygodach. Nawet jeśli tak się dzieje, nie oznacza to, że penis jest najważniejszym wyznacznikiem dla kobiety.

Kobiety z reguły nie poruszają takich tematów, ponieważ mają tysiące innych rzeczy, które są dla nich o wiele ważniejsze.

Zobacz także: Skuteczna metoda na duży “sprzęt”

Jeżeli jesteś mężczyzną i uważasz, że Twoja partnerka właśnie wyszła do swojej koleżanki i będzie rozmawiać o rozmiarze Twojego przyrodzenia, to jesteś w dużym błędzie i możesz być zupełnie spokojny.

O rozmiarach mężczyzn częściej dyskutują kobiety, które nie są w stałych związkach, a które miały już pewne doświadczenia seksualne. Wtedy mogą one porównywać zarówno rozmiary, jak i łóżkowe zdolności każdego z ich dawnych partnerów.

Kobiety w stałym związku raczej nie zaprzątają sobie głowy takimi rzeczami. O wiele ważniejszą rzeczą jest np. chęć spędzenia czasu z koleżanką, której dawno nie widziały lub po prostu wspólny wypad na zakupy i wrócenie do domu z np. fajną bluzeczką, która właśnie była na przecenie.

Boję się, że mój penis jest zbyt mały

Jeżeli jesteś w związku i partnerka akceptuje Ciebie takim, jakim jesteś, to nie ma sensu się przejmować. Skoro Wasz związek wciąż trwa, oznacza to, że rozmiar Twojego penisa nie ma absolutnie żadnego znaczenia.

Możesz zawsze przeczytać o tym, jak powiększyć członka i podwyższyć w pewnym stopniu swoją samoocenę. Pamiętaj jednak, że atrakcyjność mężczyzny bierze się z jego charakteru, a nie z jego spodni.

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!
back to top