jak poradzić sobie z małym penisem w szatni

Jak poradzić sobie z małym penisem w szatni?

Basen i siłownia to dwa miejsca, w których mężczyźni dotknięci problemem małego członka mogą nabawić się prawdziwych kompleksów. Wcale nie mowa tutaj o samym pływaniu, czy też wyciskaniu siódmych potów na bieżni lub rowerku. Mowa tutaj oczywiście o szatni po skończonym treningu.

Szatnia to miejsce, w którym oczywiście zmienia się ubranie. Niby nic dziwnego, jednakże wielu panów woli omijać ją szerokim łukiem, a jeżeli już muszą do niej wejść, to z reguły przebierają się w mgnieniu oka.

Problem zaczyna się w szatni

Większość mężczyzn bierze prysznic po skończonym treningu na siłowni lub godzinnym pluskaniu w basenie. O ile po siłowni nie trzeba brać od razu prysznica, o tyle po basenie jest to niestety wskazane (z uwagi na fluor w wodzie oraz bakterie, które uwielbiają wilgoć i są praktycznie wszędzie).

Problemem nie jest też sam prysznic. Każdy z reguły bierze go w samotności i oddzielnej kabinie. Po jego zakończeniu owijamy się ręcznikiem i idziemy do szatni, gdzie trzeba się wytrzeć i ubrać w nasze rzeczy.

Zgrozą okazuje się sam moment wejścia do szatni, a jeszcze większym problemem jest przebieranie się w towarzystwie innych mężczyzn. Co śmielsi wykonują tą czynność kompletnie nago, podczas gdy jeszcze inni właśnie wykonują najważniejszy telefon w ich życiu i nie spieszą się z założeniem slipek.

Polecany artykuł: Jak powiększyć członka z Phallomax

Mężczyźni z małym przyrodzeniem najczęściej przyglądają się ukradkiem na często większe i dorodniejsze przyrodzenia innych w szatni. To leży w psychice mężczyzny i niestety nie da się tego tak łatwo wyeliminować.

Od dawien dawna każdy samiec zawsze porównywał się z innymi samcami. Zjawisko to występowało i występuje praktycznie w każdej grupie zwierząt. Każdy samiec bowiem chce być tym najlepszym, na którego zwróci uwagę największa liczba potencjalnych partnerek.

Jak poradzić sobie w szatni z małym penisem

Zacznijmy od tego, że przebieranie się lub przechadzanie po szatni nie musi odbywać się w zupełnej nagości. To, że inni to robią, nie znaczy, że i Ty musisz nagle zrzucić ręcznik i paradować przed wszystkimi w pełnej okazałości.

Jeżeli czujesz taką potrzebę i masz się czym pochwalić, zrób to! Może w tym momencie inni zebrani zaczną mieć kompleksy, których wcześniej nie mieli? Co, jeśli Twój penis jest mały, a Ty masz idealnie wyrzeźbioną sylwetkę i to właśnie tego inni będą Tobie zazdrościć?

Jeżeli Twój problem leży w małej męskości, to rozwiązanie problemu jest bardzo proste. Jeśli idziesz na basen lub siłownię i zamierzać wziąć prysznic, weź ze sobą dwa ręczniki. Jeden posłuży do wycierania, a jeden do okrycia dolnych partii ciała podczas przebierania. To takie proste!

Kobiece problemy w szatni

Podczas gdy Ty borykasz się z tym problemem, pomyśl co muszą przeżywać kobiety podczas przebierania się w szatni. Ty widzisz tylko problem w tym, czy Twój penis jest mniejszy lub większy od innych. Jakie widzi problemy kobieta? Lepiej o tym nie myśl…

Polecany artykuł: Skuteczna metoda na duży “sprzęt”

Kobieta w szatni zwraca uwagę na wszystko, co mają inne kobiety w szatni. Smukłość sylwetki, pośladki, wielkość i jędrność piersi, kolor włosów, uroda, makijaż i jak się możesz również domyślać – garderoba, czyli ciuszki, torebeczki, “covery” na telefon itd. itd. To naprawdę duże i czasami przytłaczające doświadczenie dla kobiety.

Przestań niepotrzebnie się stresować

Nie przejmuj się więc tym, że inni mężczyźni mają większego penisa niż Twój. To tylko niepotrzebny problem. Pamiętaj także, że perspektywa, z jakiej patrzysz na innych jest zupełnie inna niż spoglądanie na swojego małego przyjaciela z góry. W rzeczywistości Twój penis jest większy niż się Tobie wydaje.

Pamiętaj także o jednej rzeczy. Nie wszyscy, którzy mają duże przyrodzenia, wiedzą do końca, jak się nimi posługiwać. Większe penisy bardzo często potrzebują więcej czasu, aby osiągnąć pełną erekcję, zatem określenie “Mały, ale wariat” doskonale się tu sprawdza.

Jeżeli jednak wciąż martwisz się, że Twój penis nie jest taki, jaki być powinien, zapoznaj się z tym artykułem, a z pewnością rozwieje on Twoje wątpliwości. Dowiesz się w nim, jak można powiększyć penisa naturalnym sposobem i to za naprawdę niewielkie pieniądze.

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!
back to top