jak powiększyć członka

Jak powiększyć członka dzięki Phallomax?

Zapewne nigdy nie słyszałeś o czymś takim, jak Phallomax. Nic dziwnego. Sama nazwa nic nie wskazuje poza tym, że brzmi jak marka robota kuchennego lub kieszonkowego depilatora. Nie wiesz również, że jest to jeden z wiodących na rynku produktów o bardzo szerokim i złożonym zastosowaniu. Dowiedz się, jak powiększyć członka stosując Phallomax.

Phallomax to tabletki holenderskiego pochodzenia z wyłącznym dystrybutorem w Wielkiej Brytanii. Ich przeznaczeniem jest zmienienie “chłopca” w przysłowiowego “faceta”. Nie myślcie jednak, że produkt ten powoduje nagły napad dorosłości – tego niestety nabywa się z wiekiem…

Jak powiększyć członka

Tabletki działają niczym czarodziejska różdżka przy regularnym ich stosowaniu. Potrafią skutecznie powiększyć męską część ciała, porządnie wzmocnić erekcję, zlikwidować zaburzenia erekcji, wpłynąć na wzrost libido oraz – co pewnie jest również ważne dla Panów – opóźnić wytrysk i zwiększyć jego objętość.

Jak to możliwe? No cóż… Na świecie wszystko jest możliwe, jednak nieliczni potrafią to zrozumieć. Ci, którzy spróbowali, mogą cieszyć się teraz prawdziwą dawką męskości, co prawdopodobnie w żadnym stopniu nie przeszkadza ich partnerkom.

Phallomax – Opinie

Nie wierzyłem w ten środek, póki nie minęły pierwsze 2 tygodnie kuracji. Joel, 36 lat

Dałam to mojemu facetowi na prezent, bo sam się wstydził kupić. Teraz wiem, że to był trafny i duuuży wybór 🙂 Jackie, 28 lat

To chyba się nie dzieje naprawdę.. 3 miesiące i mam w końcu coś, czego brak spędzał mi sen z powiek. Mark, 40 lat

Mogłem raz dziennie, teraz spokojnie daję radę nawet i cztery razy. Jestem zszokowany, bo nawet nie wiem jak to działa… Neil, 45 lat

Wystartowałem z 13cm naprzeciw sześciu miesiącom modlitwy z Phallomax. Wynik – przestałem się modlić – jest co obiecali, czyli prawie 16,5cm. Więcej ani mi, ani mojej kobiecie nie potrzeba. Kevin 25 lat

Moja erekcja jest chyba z kosmosu.. Mam wrażenie, że zwiększona aktywność UFO to moja wina lol 🙂 Patrick, 23 lata

Oto kilka opinii, na które można natknąć się przeglądając strony w obcych językach. Można byłoby pomyśleć, że zostały one sfabrykowane, ale są to akurat opinie prawdziwych ludzi pochodzące ze stron, na których dodaje się opinie o danych produktach.

Zapewne zaraz powiesz:

Jak to??? Przecież takich opinii nigdzie nie ma!!

No i tutaj niestety się mylisz. Wujek Google jest bardziej skomplikowany niż się Tobie wydaje.

Google pokazuje wyniki wyszukiwań w Polsce, a nie np. w Portugalii, Niemczech, Azji, Ameryce itd. Google w ten sposób trzyma porządek treści w internecie, abyś Ty – jako użytkownik – otrzymał wyniki jak najbardziej zbliżone do Twojej lokalizacji oraz języka, którym operujesz najczęściej.

Nazywa się to w skrócie “geo-targeting” i w zasadzie to tyle. Możesz być wdzięczny Google, że nic o tym i pewnie o wielu innych produktach nigdy wcześniej nie słyszałeś. Jako dowód zamieszczamy poniżej opinie wideo, które są w innych językach, jednakże można je łatwo znaleźć poprzez zmianę kraju w ustawieniach konta Gmail.

Opinia z Wielkiej Brytanii:

Opinia ze Stanów Zjednoczonych (USA):

Opinia prosto ze słonecznej Hiszpanii:

Ale przejdźmy do rzeczy…

Dlaczego Phallomax jest aż tak wyjątkowy? Z bardzo prostej przyczyny. Jego skład najsilniejszych jak dotąd składników na świecie po prostu nie równa się z żadnym innym produktem. Wszystkie składniki zostały dopracowane pod względem ilościowym oraz jakościowym.

Jego formuła posiada nawet specjalny patent, który zastrzega proces, warunki produkcji oraz miejsce pochodzenia składników. Swoją drogą otrzymanie takiego patentu to nie lada wyzwanie, nie mówiąc już o kosztach takiej “zachcianki”.

Jak stosować Phallomax

Szukanie wszystkich informacji zajęło wprawdzie odrobinę czasu, lecz udało nam się znaleźć kilka istotnych informacji. Oto one:

  • zwiększenie libido – 1 tabletka/dzień nie dłużej niż 1 miesiąc
  • zwiększenie erekcji – 1-2 tabletki/dzień przez 2 tygodnie. Potem następuje 1 tydzień przerwy. Proces można powtarzać, jednak z zachowaniem regularnych przerw.
  • opóźnienie wytrysku oraz zwiększenie jego objętości – 1 tabletka rano oraz 1 tabletka na noc (prawdopodobnie chodzi tu o ciągłość aktywności każdego ze składników)
  • powiększenie penisa (długość + objętość) od 1cm do 3cm – 2 tabletki rano na czczo przez okres minimum 2 miesięcy. Zalecane pełne 4 miesiące systematycznego przyjmowania preparatu.
  • powiększenie penisa (długość + objętość) od 3cm do 6cm – 2 tabletki na czczo przez okres 7-9 miesięcy. Jest to faza zaawansowana i przeznaczona dla wytrwałych.
  • zwiększenie libido, erekcji, wytrysku oraz jego opóźnienie – 2 tabletki na czczo przez 1 miesiąc z zachowaniem 3-tygodniowej przerwy po zakończeniu 1 miesiąca przyjmowania preparatu.

Są to dane porównawcze producenta. Dlaczego takie zawiłe? Z kilku prostych powodów:

  • nie każdy chce sobie coś powiększyć, ale chce być aktywniejszy w łóżku
  • nie każdy chce być aktywniejszy, ale chce się dobrze prezentować (na plaży, siłowni itd)
  • nie każdy chce się prezentować, czy też być aktywniejszy – chce na przykład mieć dziecko, więc większa ilość spermy – nie ukrywajmy – powiększa szansę Twojej partnerki na zajście w ciążę
  • nie każdy “może”, a chciałby móc postawić swojego małego przyjaciela “na baczność”

Jak widzisz, Phallomax to coś więcej niż tylko tabletki na powiększanie penisa. Dzięki właściwemu dawkowaniu możesz uzyskać dodatkowe rezultaty, jak np. lepsza erekcja czy większy wytrysk bez potrzeby zbędnego wydawania pieniędzy na inne środki.

Chcesz spróbować Phallomax? Tutaj kupisz go bezpośrednio ze strony producenta.

Stosowałeś już Phallomax? Podziel się swoją opinią dodając komentarz poniżej.

23 komentarze

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!
back to top