tabletki na potencję

PhalloMax – tabletki na potencję oraz powiększanie penisa

Tabletki na potencję i powiększanie penisa Phallomax zostały stworzone w oparciu o najbardziej zaawansowane badania dotyczące mężczyzn, którzy mają problemy z erekcją oraz przede wszystkim tych, którzy nie są zadowoleni z rozmiaru swojego penisa.

Geneza tego produktu zapoczątkowana została w laboratorium pewnej holenderskiej firmy specjalizującej się w najbardziej wymyślnych, a zarazem skutecznych formach preparatów codziennej diety.

Tabletki na potencję Phallomax powstały z połączenia pięciu, jak dotąd najsilniejszych, ziołowych składników, których potężne działanie znane jest ludzkości od setek lat, jednakże zarówno proces produkcyjny, jak i unikalna formuła jednego z najbardziej skutecznych środków na powiększenie penisa jest specjalnie strzeżona i z uwagi na jego niezawodne działanie, prawdopodobnie nigdy nie zostanie ujawniona.

Phallomax jako środek na potencję.

Phallomax to najbardziej skuteczne tabletki na potencję. Z uwagi na silnie działające składniki, Phallomax nie może być stosowany dłużej niż przez 30 dni. Dłuższe stosowanie może przyczynić się do nadmiernego rozrostu ciał jamistych (tzw. corpora cavernosa), a więc do znacznego powiększenia obwodu oraz długości członka.

Stosowany codziennie Phallomax powoduje potężny dopływ krwi do penisa podczas erekcji, dlatego też nie jest on zalecany dla ludzi cierpiących na nadciśnienie lub też dysfunkcję wątroby. Kurację można powtórzyć, jednakże po 30-dniowym cyklu przyjmowania tabletek Phallomax musi nastąpić miesięczna przerwa.

Phallomax jako środek na powiększanie penisa.

Obecnie na rynku jest już dostępnych kilka podobnych „magicznych” środków, jednakże z uwagi na ich skład można śmiało stwierdzić, że nie powodują nic innego jak tylko ubytek pieniędzy w naszym portfelu.

Tabletki na potencję są przeważnie tworzone “hurtowo”, czyli z tym samym składem, lecz pod inną nazwą. Co najgorsze – są one wytwarzane na bazie jednego lub dwóch składników, podczas gdy resztę stanowią barwniki, emulgatory i inne szkodliwe dla zdrowia „dodatki”.

Skuteczne tabletki na potencję

Phallomax jako jedyny posiada aż pięć składników odpowiadających za wzmożone ukrwienie penisa, powodujących twardą i „nabrzmiałą” erekcję. Jego przyjmowanie w czasie dłuższym niż 30 dni powoduje samoistne rozszerzanie ciał jamistych penisa, które na skutek większego napływu krwi zwiększają diametralnie swoją objętość.

Aby penis powiększył się na stałe, zalecanym jest przyjmowanie tabletek Phallomax przez nie mniej niż 3 miesiące, jednakże nie więcej niż 4 miesięcy. Jedno opakowanie Phallomax wystarcza na 30 dni.

W przypadku, gdy zdecydujemy się na przyjmowanie preparatu przez okres czterech miesięcy, co równoznaczny się ze średnim przyrostem 3-5 cm, musimy mieć na uwadze to, iż po zakończeniu kuracji musimy odczekać przynajmniej 2-3 miesiące aby chcieć ją ponowić .

Mowa tutaj oczywiście o mężczyznach, którym przyrost 3-5 cm nie dał pełnej satysfakcji. Należy pamiętać, iż Phallomax jest środkiem wyjątkowo silnym i nie można pod żadnym pozorem przekraczać zalecanej dawki dziennej, która wynosi dokładnie 2 tabletki na dzień.

Czy rozmiar ma znaczenie dla kobiet?

Gdyby zapytać kobiety o to, czy rozmiar penisa ma dla nich znaczenie, prawdopodobnie połowa odpowiedziałaby, że nie. Jednakże Panowie nie powinniśmy się oszukiwać – wiele z tych kobiet powiedziałoby to tylko i wyłącznie dlatego, aby nas mężczyzn nie urazić.

To proste – żadna z kobiet nie chciałaby usłyszeć: „Kochanie, masz ładne piersi, ale mogłyby być większe”, lub też: „Misiu, masz ładne nogi, tylko trochę za krótkie”. Niestety dla mężczyzn działa to także w drugą stronę.

Jak już wiemy, kobieca pochwa jest jedną, wielką strefą erogenną. To, w jaki sposób nasz członek ją stymuluje, wpływa znacząco na doznania kobiety, zatem nie trudno się domyślić – jeśli nasz penis jest grubszy i dłuższy, mamy zdecydowanie większą szanse, aby zapewnić lepszy poziom ekscytacji poprzez pełną penetrację, gdyż jesteśmy w stanie wypełnić pochwę w większym stopniu.

Mały rozmiar brakiem akceptacji siebie samego

Jednym z elementów, równie ważnym w życiu każdego, niedowartościowanego mężczyzny jest brak akceptacji samego siebie. Może to się wydać wręcz nieprawdopodobnym lub śmiesznym, ale weźmy sobie na przykład faceta, który znajduje się w przedziale „poniżej przeciętnej” i chcąc nie chcą musi przebrać się w szatni po odbytym treningu na siłowni lub basenie.

Niejednokrotnie musi ukrywać się ze swoją „męskością” przed innymi, aby nie skupiać na niej wzroku ciekawskich, którzy czasem mogą patrzeć z uśmiechem, a czasem wręcz z politowaniem.

Niestety takie zachowanie, czyli ukrywanie się przed wzrokiem innych, „większych” samców, jest niczym innym jak kompleksem, z którym trzeba walczyć zarówno na poziomie psychiki, jak i uwarunkowań genetycznych. To, że nasz penis nie został w pełni rozwinięty w okresie dojrzewania, wcale nie oznacza, że musi on takim pozostać.

Niektórzy, niezbyt trzeźwo myślący mężczyźni preferują skalpel, a więc protezę w członku, która powiększa go tylko „w zwisie”, następnie potężne bóle pooperacyjne, 95% szansy na powikłania, infekcje oraz permanentną impotencję.

No cóż, skalpel jest bardzo popularną odskocznią, która potwierdza, że gdy ma się pieniądze, to nie ma się ich na co z czasem wydać, nawet jeśli ma to się odbywać kosztem zdrowia.

Bezpieczna droga do “nowego” rozmiaru

Pozostaje również zdrowy rozsądek, którym dysponuje większość płci męskiej, a więc albo akceptacja takim jakim jestem, albo pragnienie bycia takim, jakim chciałoby się być.

Tutaj bardzo pomocne mogą okazać się np. ćwiczenia na penisa, które polegają na jego rozciąganiu, jednakże z uwagi na to, iż są one bardzo czasochłonne oraz niosą za sobą ryzyko kontuzji, ta metoda pozostaje w strefie „ekstremalnych” wyczynów i nie jest polecana dla zwykłego „Kowalskiego”. A więc co innego zastosować ?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta, jednakże odbierana przez wielu niedowiarków jako zaskakująca – tabletki na potencję i powiększenie penisa Phallomax. Bez dwóch zdań jest to metoda zarówno bezpieczna, jak i tania, dająca pożądane efekty w zaskakująco krótkim okresie.

Z uwagi na jego unikalną formułę 5-ciu najsilniejszych składników ziołowych, które nie są dostępne w żadnym innym preparacie, można być pewnym, że jest to długoterminowa inwestycja w samego siebie przy użyciu najlepszego produktu dostępnego na polskim rynku.

One Comment

  • prosiak

    10 maja 2019 at 16:02

    stosowalem tak, jak zalecone na stronie producenta i faktycznie 3 centymetry wiecej przybylo, takze polecam. no i jeszcze erekcja wieksza jest po tym, ale ja kupowalem na rozmiar, wiec to taki efekt uboczny poniekad dla mnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!
back to top