rozmiar penisa

Zdrowy styl życia vs rozmiar penisa

Jak dieta wpływa na długość członka

Rozmiar penisa uwarunkowany jest wieloma czynnikami, takimi jak geny, skłonność do nałogów oraz sposób, w jaki odżywiamy się i dbamy o nasz zdrowie. Długość penisa nie ma nic wspólnego z budową ciała, jego wagą, kolorem skóry – są to mity przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Nawet jeśli ktoś ma kilka zbędnych kilogramów, nie można sądzić o nim, że dysponuje „małym sprzętem”. Przeglądając internet można natknąć się na wszelkiego rodzaju porady na temat „jak powiększyć członka”, jednakże właściwa suplementacja wraz z dietą oraz poprawa stylu życia mogą sprawić naprawdę cuda.

Wysiłek fizyczny – sprawdzony środek na potencję

Penis, oraz jego funkcjonalność zależy w dużej mierze od kondycji fizycznej. Siedzący tryb pracy, ciągłe ślęczenie przed komputerem, granie godzinami na konsoli po prostu zajmuje cenny czas, którego cząstkę powinniśmy przeznaczyć na własne zdrowie oraz utrzymanie poziomu męskości.

Do poprawy erekcji nie potrzeba nam dużo czasu – zaledwie 30-45 minut dziennie. Możemy przeznaczyć ten czas na cokolwiek związanego z ruchem – przysiady, pompki, brzuszki, rowerki, rozciąganie lub tez po prostu spacer w ukochaną osobą na świeżym powietrzu.

Ćwiczenia są idealnym sposobem na poprawienie erekcji

Nasz organizm codziennie potrzebuje wysiłku oraz dotlenienia komórek, aby móc poprawnie funkcjonować i pozostać w pełni sprawnym przez długie lata. Penis dorosłego mężczyzny, dzięki ćwiczeniom oraz aktywnemu stylowi życia, może zyskać dodatkowe 0,5-1,0 cm zarówno w grubości jak i w długości.

Polecany artykuł: Jak powiększyć członka z Phallomax

Gdy siedzimy w pracy przez 8 godzin, warto poćwiczyć nawet i z nudów mięsień Kegla – dzięki temu nasza erekcja będzie twardsza oraz będziemy mieć większą kontrolę nad wytryskiem.

Dieta na potencję i powiększenie penisa

Przeglądając fora internetowe można natknąć się na sugestie dotyczące rodzajów produktów, które mogą poprawić potencję i powiększyć penisa. Zazwyczaj są to produkty pochodzenia morskiego, czyli małże, ostrygi, kraby itd.

Tego rodzaju produkty można nazwać „ulepszaczami” naszego życia seksualnego, czyli krótko mówiąc mogą zwiększyć nasz popęd płciowy – nie wpływają one jednak w żadnej mierze na to długość członka. Jaka więc zatem dieta jest dobra, aby zyskać trochę „xtra size”?

Jak właściwe jedzenie może zwiększyć rozmiar penisa?

Odpowiedź jest tak zaskakująca, jak niestety prawdziwa: warzywa, warzywa i jeszcze raz warzywa. Ciężko w to uwierzyć, ale pierwotni ludzie żywili się tym, co znaleźli lub też sami upolowali. Wszystkie składniki, które dostarczali organizmowi były pochodzenia naturalnego, bez żadnych konserwantów, zagęszczaczy oraz sztucznych barwników.

Jeśli wpiszecie „warzywa na potencję oraz powiększanie penisa” w okno wyszukiwarki, Waszym oczom ukażą się praktycznie wszystkie warzywa oraz owoce. One wszystkie posiadają niezbędne witaminy, których niedobór powoduje złe samopoczucie, brak ochoty na seks oraz małą erekcję.

Jeśli nie wierzycie, zróbcie test – dodajcie warzywa do codziennej diety (najlepiej 3 razy dziennie) oraz dołóżcie jeden lub dwa owoce na dzień. Przeprowadźcie ten test na okresie 14 dni, a potem zróbcie pomiary „swojej męskości” podczas erekcji.

Możecie nie wierzyć, ale będzie zaskoczeni – dojdzie Wam następne 0,5-1 cm bez żadnego wysiłku! Penis będzie nawet grubszy we wzwodzie, a co za tym idzie? Lepsza stymulacja pochwy oraz uśmiech na twarzy Waszej partnerki 🙂

Dieta + ćwiczenia + suplementacja

Dieta i ćwiczenia to jedna rzecz. Jak już wiecie, pozostaje kwestia dodatkowych składników, które poprawią rozmiar Waszego penisa w dość krótkim czasie – zalewie 2-4 miesięcy. Składniki te, jak do tej pory, są zawarte tylko i wyłącznie w produkcie o dźwięcznej nazwie Phallomax. Zostały one dobrane tak, aby maksymalnie przyspieszyć proces powiększenia ciał jamistych (stąd kuracja maksymalna wynosi tylko 4 miesiące).

Phallomax, jako jedyny środek odblokowuje i stymuluje wytwarzanie hormonów odpowiedzialnych za wzrost członka. Inne produkty nie posiadają takich właściwości – mogą tylko nieznacznie poprawić Tobie libido – niestety nie powiększą nic więcej oprócz dziury w naszym portfelu.

Jeżeli chcemy się suplementować, to stawiajmy na sprawdzone produkty, których z reguły w Polsce dostać nie można. Phallomax to zaufana marka z zachodu, która poprawiła “problem” ponad 100-u tysiącom mężczyzn na całym świecie.

Polecany artykuł: Skuteczna metoda na duży “sprzęt”

Nie zapominajcie o jednej bardzo ważnej zasadzie: suplementacja idzie w parze ze zdrowym trybem życia. Jeżeli zdecydujecie się na zakup suplementu, pomyślcie o tym, jak zmieni się Wasze zdrowie, gdy dołożycie do swojego dnia np. pół godzinki spaceru. Wasz organizm w krótkim czasie zacznie dawać znać o Waszej nowej “sile witalnej”. Pamiętajcie: ruch to zdrowie!

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!
back to top